top of page

PAPAYA GROUP

נדל"ן בכפכפים 
חופשה. השקעה מניבה בתאילנד.

אנו מציעים לכם השקעה בנדל"ן מניב שגם תספק לכם חופשות אולטימטיביות לכל החיים!


נדל"ן מניב? חופשה? איך זה קשור?


המרוץ המטורף של החיים לא מותיר הרבה מרווח לנשימה. לכן אנו כל כך מחכים לחופשות עם המשפחה והחברים. אלו הרגעים בהם אנו מרגישים חופשיים. אלו הרגעים עליהם אנו חולמים.
מצד שני, למרוץ המטורף של החיים יש מספר מטרות, שאחת מהן היא צבירת הון על מנת להבטיח איכות חיים עבורנו ועבור ילדינו. השקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה סולידית וטובה, המסוגלת לייצר הכנסה פסיבית קבועה. רבים מאיתנו מחפשים השקעות במקומות שיכולים להניב תשואה מקסימלית – במינימום השקעת הון ראשוני.


השילוב בין חופשה לנדל"ן מניב הביא את Papaya Group ליצור את "נדל"ן בכפכפים". במסגרת "נדל"ן בכפכפים", אתם משקיעים בנדל"ן מניב בקופנגן שבתאילנד, אחד המקומות הנחשקים בעולם, הנהנה מביקוש הולך וגובר מצד משקיעים. במקביל, אתם דואגים לעצמכם לחופשה שנתית באי חלומי שהפך למוקד עלייה לרגל לתיירים מכל העולם.

הוילה

בית נופש בתאילנד
בית להשקעה בקופנגן
בית עם בריכה בקופנגן
נוף מרפסת
סלון
חדר שינה
תכניות קרקע
תכניות קומה עליונה
פאפיה גרופ
Anchor 3

חשבו על זה

השקעה בנדל"ן מניב מצד אחד – וילה המשקיפה על נוף עוצר נשימה במיקום אידיאלי, עם מזג אוויר טרופי, טבע מופלא ואנשים נפלאים. מצד שני - וילה אליה ניתן להגיע בכל עת לחופשה מפנקת עם הילדים, הנכדים והמשפחה המורחבת.
המוצר שאנו מציעים מגלם את כל מה שאנחנו מאמינים בו: כדאיות כלכלית, הנאה והגשמה אישית, חשיבה מחוץ לקופסה ותמורה מעל ומעבר להשקעה. בעינינו, זו המהות של השקעה אמיתית המתגמלת הן את הגוף והן את הנפש.

Anchor 1

על המיקום - קופאנגן

Tropical Island

קופנגן הינו אי תאילנדי הממוקם בחלקו הדרום מערבי של מפרץ תאילנד. המוניטין של נופיו התכולים והירוקים של קופנגן ידועים כמעט לכולם – כאשר מבט לים חושף מי טורקיז צלולים ומבט ליבשה מגלה את היערות הירוקים של פנים האי.

קופנגן נחשב ליעד תיירותי מוביל בתאילנד, והוא מוכר כיעד מועדף על ידי מטיילים צעירים. התיירות לאי נמצאת בעלייה מתמדת, אך בשנים האחרונות מתפתח האי כיעד תיירותי מוביל גם למשפחות, כאשר תיירות המשפחתית מישראל ומאירופה גוברת משנה לשנה. קופנגן מציע הרבה יותר ממסיבות פול מון בחוף האד רין, ורבים מתחילים לגלות את אופיו האמיתי כמפלט שקט וקסום. למעשה, בחלק מן העונות מקומות הלינה נמצאים כמעט בתפוסה מלאה.

Anchor 4
Anchor 5

ליווי מא' ועד ת'

Papaya Group מציעה וילות נופש שישתרעו על כ-380 מ"ר על מגרשים בגודל 500 מ"ר,

ויכללו ארבעה חדרי שינה (סוויטות) נפרדים, בריכה ואזורי אירוח.
אנו מציעים לרוכשי הווילות מעטפת שלמה הכוללת את המגרש, הבנייה והריהוט מחד, וניהול הליך ההשכרה וביצוע תחזוקה שוטפת לשימור הנכס מאידך. הקונספט של נדל"ן בכפכפים יספק לרוכשים זרים את כל התחזוקה הנדרשת בשטח,

לרבות תאום והשכרת הווילות וכן שרות מלא בזמן החופשה.
הווילות נמצאות בשטח ייעודי המשתרע על כ-50 דונם, על הר עם נוף עוצר נשימה הנמצא באזור שקט – הממוקם במרחק קצר ממרכז קופנגן ומהאטרקציות המרכזיות של האי.

Wooden Kitchen

טיפול שוטף בנכס

Wooden Kitchen

עיצוב פנים

Building Under Construction 3

בנייה ופיקוח

Building Plans

פיתוח

הצוות של - PAPAYA GROUP

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע בעלי עשרות שנים מצטברות בענף הנדל"ן (במגוון תחומים – מתשתיות ועד בניה, פיקוח ותחזוקה) המאמינים בדרך השונה של נדל"ן בכפכפים. חלק מהצוות כבר השתקע בקופנגן ומנהל משם את הפרויקט.

דוראל פולק

ייזום ותשתיות

אורן עמית

מנהל פרוייקט

עו"ד רויטל ליטבק

ליווי משפטי

דק נטאוואט פיסידפאפאדה (בתאילנד)

הנדסה

צרו קשר

אורן עמית - info@papaya-group.org

+972-54-5545211

Think not of what we do. Think why we do what we do!

Home copy: Contact

הפרטים שלך נשלחו בהצלחה

bottom of page